کارادکور به عنوان یک مجموعه مولتی‌برند، ارائه دهنده گلچینی از بهترین کالکشن‌های کاغذ دیواری، دیوار پوش، کفپوش، پارکت، لمینیت، سقف کاذب و ابزار پروفیل می‌باشد که با مناسب ترین قیمت و ضمانت اصل بودن کالا در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.


طراحی منظر یا معماری منظر رشته‌ای جوان در عرصه حرفه‌های مرتبط با طراحی محیط به شمار می‌آید. گرین‌کارا با توجه به پیشگام بودن در عرصه خدمات نوین ساختمانی و در راستای بهبود بخشیدن به مکان زندگی، به این رشته‌ی نوین، نگاه تخصصی داشته و خدمات و محصولات این مهم را با کیفیت مورد توقع ارائه می‌دهد.کارا ديزاينر  به عنوان یک آتلیه معماری با بهره‌مندی از نظر و دانش متخصصان این رشته، از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده است. فعالیت استودیو معماری کارا ديزاينر، با هدف کیفیت - دقت - سرعت در 3 دپارتمان ذیل قابل بررسی و ارائه است:

  • دپارتمان طراحی معماری
  • دپارتمان ساخت معماری
  • دپارتمان بازسازی و نوسازی

کارا در بخش خدمات، ارائه دهنده موضوعاتی نظیر آزمایشگاه، دفتر‌فنی، عملیات خاکی، محوطه‌سازی، کارشناسی رسمی دادگستری می‌باشد. علاوه بر این در موضوعاتی چون طرح و اجرای معماری داخلی، بازسازی، تغییر کاربری و همچنین مشاوره و تامین متریال ساختمانی و دکوراتیو اعم از لوکس و اقتصادی، ارائه دهنده طیف کاملی از انتخاب‌های بهینه است.